Otomatik Kapı Bakım ve Onarımı Nasıl Yapılır?

Otomatik Kapılar birçok otomasyon sistemi içerdiği için onarım ve bakımları Yetkili ve Uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Ayrıca, Otomatik Kapılar çok hassas elektronik cihazlara ve bağlantılara sahiptir. Herhangi bir arıza durumunda yapmanızı önerdiğimiz tek şey Yetkili bir servis ile iletişime geçip Destek Talep etmenizdir.

Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Otomatik Kapı ve Otomatik Kepenk Sistemlerinin en büyük avantajı dışarıdan gelebilecek güvenlik problemlerini engellemesidir.
  • Otomatik Kapı ve Otomatik Kepenk Sistemleri tamamen otomasyon ve elektrikli ürünler olduğu için insan gücüyle açma kapama gerektirmez ve bu restoran, büfe, kurumsal firmalar, dükkanlar, fabrikalar, garaj kapıları ve giriş çıkış yapılan kapılar açısından büyük bir avantaja dönüşmektedir.
  • Otomatik Kapı ve Otomatik Kepenk Sistemlerini dış görünüş ve tasarım açısından kullandığı alana şık ve güzel bir görüntü sağlamaktadır.
  • Otomatik Kapı ve Otomatik Kepenk Sistemleri önceki kullanılan sistemlere göre kullanım açısından oldukça güvenli ve problem yaratmayacak şekilde geliştirilmiştir. Örnek olarak, oluşabilecek herhangi bir yanlış açılma kapanma durumunda Otomatik Kapı Sensörleri bu durumu algılar ve engeller.

Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemlerinin Dezavantajları Nelerdir?

  • Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemlerinde kullanılan bütün parçalar birbirini tamamlamaktadır. Herhangi bir parçada oluşabilecek bir problem çalışma düzenini hemen etkileyecek ve arıza verebilecek şekildedir.
  • Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemlerinde kullanılan birçok elektronik sistem mevcuttur. Bu sistemlerinde herhangi birinde meydana gelen kısa devre diğer elektronik cihazların çabuk arıza yapmasına yol açabilir ve tadilat masrafınız artabilir.
  • Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri kullanıma göre çabuk arıza veya sorun verebilecek aletlerdir. Yaptırdığınız firmanın Güvenilir, Bilinir ve Yetkili Servis olduğuna emin olmanız kullanım ömrünü arttıracak bazı önemlerdendir.

Otomatik Kepenk veya Otomatik Kapı Yaptırmak istiyorsanız veya hali hazırda bu sistemlere sahipseniz önerdiğimiz ve yazdığımız şeyler sizin için çok kullanışlı olacak bilgiler içermektedir. Axxa Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri, uzun yıllardan beridir bu sektörün içinde kalite standartlarından uzaklaşmadan ve iş ahlakına göre hareket etmek olan bir firmadır. Otomatik Kepenk, Otomatik Kapı, Fotoselli Kapı ve Seksiyonel Kapı Sistemlerinde Tamirat ve İmalat hizmetini müşterilerimize sağlamaktayız. İstanbul’un her bölgesine Mobilize Uzman ve Yetkili Ekiplerle birlikte hizmet veriyoruz. Herhangi bir arıza veya imalat konusunda firmamızdan destek talep edebilir iletişim numaralarından AxxA Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemlerine ulaşabilirsiniz. Her zaman Güven, Garanti ve Memnuniyet ile.