Motorlu Panjur Fiyatları

Motorlu Panjur Fiyatları
Motorlu Panjur Fiyatları

Motorlu Panjur Fiyatları

Firmamız, motorlu panjur sistemlerinin satışını, imalatını ve montajını müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sağlamaktadır.

İstanbul’a ve yakın çevresine profesyonel ustalarımız ile otomatik panjur satışı, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini de sağlıyoruz.

Motorlu panjur fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar ile sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

Axxa otomatik panjur ve kepenk sistemleri 1970’lerden buyana hizmet verdiği sektörde, Güven, Garanti ve Memnuniyet sloganıyla çalışmaktadır. İstanbul’un her il ve ilçesine hizmet ağımızı ulaştırmaktayız.

Detaylı teklifler için iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Motorlu Panjur M2 Fiyatları 2022

  • 100×150 Motorlu Panjur + Montaj : 3500₺ + KDV
  • 100×200 Motorlu Panjur + Montaj : 4200₺ + KDV
  • 150×150 Motorlu Panjur + Montaj : 4200₺ + KDV
  • 150×250 Motorlu Panjur + Montaj : 5300₺ + KDV
  • 250×150 Motorlu Panjur + Montaj : 5300₺ + KDV

Günlük kur fiyatı ile hesaplanma yapılmaktadır!

Firmamız, özel ölçülerde motorlu panjur ve kepenk sistemlerinin de üretimini sağlamaktadır.

Müşterilerimiz ile gerekli tüm işlemleri hallediyor ve kısa süre içerisinde üretim-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button