iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

0541 746 7653

 

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!
iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!

Garaj Kapısı Tamiri

Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

Garaj kapısı tamiri, hızlı ve güvenilir hizmet imkânıyla 7/24 hizmetinizde. Firmamız, profesyonel ustalar ile otomatik garaj kapısı servisi sağlamaktadır.

Bünyemizde oluşturduğumuz, profesyonel ekipler ve kaliteli malzemeler ile İstanbul’un her noktasına garaj kapısı tamir hizmetini müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Garaj kapılarının sağladığı estetik görünüm ve güvenlik gibi avantajlar kullanıcılar tarafında tercih edilme sebebi olarak görülebilir.

Buna ek olarak kolay bir kullanım sağlamasından dolayı otomatik garaj kapısı günlük hayatın birçok alanında çok sık kullanılmakta ve bu nedenle garaj kapısı bakım, onarım ve servis gereksinimleri ortaya çıkmaktadır.

Firmamız, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye otomatik garaj kapısı servis hizmetlerini kurumsal yapısı ve profesyonel ekipleriyle ulaştırmaktadır.

Garaj Kapısı Arızaları Nelerdir?

Otomatik Garaj Kapısı Tamir Servisi

Ekiplerimizin en sık servis sağladığı otomatik kapı arızaları aşağıdaki gibidir;

  1. Motor arızası,
  2. Tekerlek ve Çelik halat kopmaları,
  3. Kapı aksesuarlarında kırılmalar olarak sıralayabiliriz.

Bu tip problemler ile karşılaşmanız durumunda garaj kapısı tamircisi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Axxa otomatik kapı sistemleri 1991 yılından bu yana kepenk bakım, onarım ve montaj işlemlerini garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, İstanbul ve çevresindeki tüm ev, iş yeri ve otopark girişi gibi yerlerde kullanmakta olduğunuz otomatik kapıların her türlü tamir, bakım ve onarımları için servis imkanı sağlamaktadır.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, teknik destek talep edebilirsiniz.

page