Biz Kimiz?

Axxa Otomatik Kepenk Sistemleri, Türkiye’nin otomatik kapı tamirat ve imalat sektöründe öncü bir konumda bulunmaktadır. Yıllardan buyana güvenilir ve tecrübeli bir firma olarak, iş ahlakı ve etik değerlerden ödün vermeden ilerici vizyon ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul’un her ilçesine, her semtine ve her sokağına 7/24 deneyimli, uzman ustalar ve kaliteli malzemeler ile sizlere en iyi servisi sağlamayı amaçlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan gururluyuz. Web sitemizde sorduğunuz veya yaşadığınız problemlerin her türlü teknik yardımını ve desteğini bulabilirsiniz.

1972 yılında kurulan Axxa Panjur ve Kepenk Sistemleri, uzun yıllar boyunca panjur sanayisinde hizmet vermiş, teknolojinin gelişmesiyle birlikte 2001 yılında Axxa otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri adı altında panjur sanayisinin teknolojik olarak gelişmiş olan kepenk sektörüne geçiş yapmış bulunmaktadır. her zaman olduğu gibi müşterilerine karşı güven, garanti ve memnuniyet sloganıyla hareket etmiş ve yıllardan buyana yakaladığı başarısının nedenini çalışma azmi olarak görmüştür.

Misyon

Axxa otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri, Türkiye ekonomisinin kalkınması ve herkesin en kaliteli hizmete ulaşabilmesi amacıyla yenilikçi, rekabetçi ve lider bir firma olmak adına çalışanlarıyla birlikte daima en iyi hizmeti amaçlayan bir misyona sahiptir.

Vizyon

Axxa otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri, kepenk sektörüne ve müşterilerine her zaman en güvenilir ve kaliteli malzemeyi sağlayarak, faaliyet ve hizmet verdiği her sektörde öncü olma amacı ve vizyonu ile hareket etmektedir.