Şirketimiz

Axxa Otomatik Kepenk Sistemleri, otomatik kapı tamirat ve imalat sektöründe öncü bir konumda bulunmaktadır. 30 Yılı aşkın ticari hayatıyla güvenilir ve tecrübeli bir firma olarak, iş ahlakı ve etik değerlerden ödün vermeden, sahip olduğu ilerici vizyon ile tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok ilçesine uzman ustalar ve kaliteli malzemeler ile en iyi servisi sağlamayı amaçlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan gururluyuz. Web sitemizde otomasyon sistemleri ile alakalı sorduğunuz veya yaşadığınız problemlerin her türlü teknik yardımını ve desteğini bulabilirsiniz.

Misyon

Axxa otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri, Türkiye ekonomisinin kalkınması ve herkesin en kaliteli hizmete ulaşabilmesi amacıyla yenilikçi, rekabetçi ve lider bir firma olmak adına çalışanlarıyla birlikte daima en iyi hizmeti amaçlayan bir misyona sahiptir.

Vizyon

Axxa otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri, içinde bulunduğu sektöre ve müşterilerine her zaman güvenilir hizmet ve kaliteli malzemeyi sağlayarak, faaliyet ve hizmet verdiği her sektörde öncü olma amacı ve vizyonu ile hareket etmektedir.

Güven, Garanti ve Memnuniyet!

Geçmişten Günümüze

3 Kuşaktır devam eden gelenekselleşmiş mesleğimizin modernleşmesine ve günümüze uyarlanmasına şahit olun!
  • 12 Nisan 1976 Birlik Panjur

    Yurt dışında gördüğümüz Manuel Panjur ve Otomatik Panjur Sistemlerinin ülkemizde ilk olarak Montaj, Üretim ve Satışı
  • 21 Mart 1991 Cenk Aksa Panjur Sistemleri

    Otomasyon sistemlerinin gelişmesiyle birlikte şirketimizin üretim ağını arttırması.
  • 23 mayıs 2012 Axxa Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri

    Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanımı artan otomasyon sistemlerinin pencere ve kapı sistemlerine entegre olmasıyla şirketin otomatik kapı imalat, tamirat ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaya yönelik dönüşümü.
5/5 - (1 vote)