iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

0541 746 7653

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!
iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!

Kepenk Güç Kaynağı Tamiri

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Kepenk Güç Kaynağı (UPS), otomatik kepenk güç kaynağı tamiri, güç kaynağı akü değişimi, ups tamiri gibi hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Ayrıca, piyasa kullanılan tüm kesintisiz güç kaynağı markalarının; cuppon, izmaksan ve remco gibi markalara tamir, bakım, onarım ve satışını firmamız garantili olarak sağlamaktadır.

Kepenk Güç Kaynağı, kepenklerde ve otomatik kapılarda elektriğin olmaması veya elektriğin kesilmesi durumunda kullanılan tüm elektronik aletlerin çalışmasını sağlar.

Kepenk UPS, elektriğin olmadığı durumlarda içinde bulunan aküler sayesinde otomatik kapı veya otomatik kepenklerde açma/kapama yapmanıza yardımcı olur.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Servisi

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri

Otopark girişleri, garaj kapıları ve iş yerlerinize uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile kepenk güç kaynağı satışı sağlamaktayız.

Firmamız piyasada kullanılmakta olan tüm güç kaynaklarının 2 Yıl Garantili olarak satışı ve montajını sağlamaktadır.

Cihazlarınızda oluşan tüm arızalar hakkında bizimle iletişime geçebilir ve 7/24 teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul kepenk tamircisi tüm İstanbul çevresine hizmet vermekte olan en yakın servis ekiplerini sizlere hızlıca ulaştırmakta, uygun fiyatlar ile kepenk bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Hizmetlerimiz

page