Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kepenk Tamiri İstanbul, 7/24 Hızlı ve Garantili servis, Otomatik Kepenk Tamiri, Otomatik Kapı Tamiri, Kepenk Servisi, Otomatik Garaj Kapısı Tamiri hizmeti.

AxxA Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri, Yarım asırlık tecrübesi ve güvenilir kadrosuyla siz değerli müşterilerimize imalat, montaj, satış ve sonrası oluşabilecek arızalara karşı yardımcı olabilmek adına MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak hizmet sunmaktadır.

Piyasada bulunmakta olan birçok Otomatik Kapı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur markalarına servis vermekte olan firmamız, Müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı bilincinde çalışmaktadır. GÜVEN, GARANTİ ve MEMNUNİYET sloganıyla yıllardır süre gelen duruşumuzu bozmayıp siz değerli müşterilerimize imkanlar dahilinde ki en kaliteli malzeme ve uzman, profesyonel ustalar ile Otomatik Kepenk Tamiri, Kepenk Servisi, Otomatik Kapı Tamiri Servisi, Panjur Servisi, Cam Kapı Tamir Servisi, Fotoselli Kapı Tamiri, Panjur Tamiri ve Seksiyonel Kapı Tamiri gibi alanlarda hizmet sunmaktayız. Unutmayın ki sizlerin her zaman yanınızda ve bir Telefon uzağınızdayız.