Hizmetlerimiz

Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı servis hizmetleri
Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı servis hizmetleri

Hizmetlerimiz

7/24 hızlı ve garantili servis, otomatik kepenk tamiri, otomatik kapı tamiri, kepenk servisi, otomatik garaj kapısı tamiri hizmeti.

AxxA otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri, yarım asırlık tecrübesi ve uzman ustalarıyla siz değerli müşterilerimize imalat, montaj, satış ve sonrası oluşabilecek arızalara karşı 7/24 teknik destek hizmeti sağlamaktadır.

Piyasada kullanılmakta olan birçok otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur markalarına uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeler ile yedek parça, tamir, bakım ve onarım sağlamaktayız.

firmamız, müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı bilincinde çalışmaktadır. 1991’den bu yana yıllardır süre gelen duruşumuzu bozmayıp siz değerli müşterilerimize kaliteli malzeme ve uzman ustalar ile;

  1. Otomatik kepenk tamiri
  2. Otomatik panjur tamiri
  3. Panjur tamiri
  4. Otomatik kapı tamiri
  5. Fotoselli kapı tamiri
  6. Seksiyonel kapı tamiri
  7. Garaj kapısı tamiri

Servislerini siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ve 7/24 ulaştırmaktadır.

Firmamızdan otomatik panjur motoru, otomatik kepenk motoru, otomatik kepenk alıcısı ve otomatik panjur kumandası gibi yedek parçaları temin edebilirsiniz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden 7/24 ulaşabilir ve teknik destek talep edebilirsiniz.

Call Now Button