Otomatik Kepenk Tamiri S.S.S.

Kepenk Nedir?

Kepenkler, gelişen teknoloji ve artan güvenlik ihtiyacı ile hayatımızda önemli bir rol oynayamaya başlamıştır. Dükkanınızı, evinizi, deponuzu, garaj kapınızı, pencerelerinizi dışardan gelebilecek ses, soğuk ve tehlikelere karşı korumaktadır. Buna ek olarak, estetik bir görünüm sunmakta ve rahat kullanım imkânı sağlamaktadır.

Kepenk Arızaları Nelerdir?

Otomatik kepenkler birçok nedenden dolayı arıza verebilmektedir. Bunların ana sebeplerini sıralayacak olursak;

 • Düzenli bakım ve onarım yaptırmamak,
 • Kullanıcı hataları,
 • Elektriksel kısa devreler,
 • Sıkışma, kırılma ve eskime olarak sıralanabilmektedir.

Otomatik Kepenk Tamir Servisi Nedir?

Kepenk Tamiri İstanbul olarak sizlere, kepenk tamir hizmetini, profesyonel ustalar ve kaliteli malzemeler ile sağlamaktayız. Bu tip arızaların, ustalık ve tecrübe gerektiğini belirtmek isteriz. Yarım asırlık tecrübemiz ile sizlere Panjur, Kepenk, Otomatik Kapı alanlarında servis hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.

Kepenklerin Bozuk veya Arızalı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Otomatik kepenk, Otomatik Kapı veya Panjur sistemlerindeki arızaları anlamak oldukça basittir. Bu sistemlerin arıza yaptığını bu tespitleri yaparak anlamak mümkündür;

 • Sağlıklı şekilde açılmadığında,
 • Fazla sesli çalıştığında
 • Normalden hızlı veya yavaş çalıştığında
 • Yamuk veya dengesiz durduğunda kolayca anlayabilirsiniz.

Peki arızayı tespit etmeniz veya fark etmeniz durumunda ne yapmanız gerekiyor?

Kepenkler kullanım alanlarına göre farklı özellikler ve boyutlara sahip olmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gerekenleri şu şekilde maddeleyebiliriz;

 • Elektriksel bir arıza olduğunu düşünüyorsanız, duman, kıvılcım veya ateş çıkarıyorsa ilk olarak yapmanız gereken sigortaları kapatmaktır. Hemen ardından kepenk tamir servisi çağırarak hızlı bir çözüm bulabilirsiniz.
 • Kepenkleriniz yamuk çalışmaya başladıysa, altından geçmemeniz ve yetkili bir servisten destek almanızı önermekteyiz. Dengesiz çalışan bir sistemin kopma ve kırılma şansı vardır!
 • Kumandalarınız veya motorunuz çalışmıyorsa;
 1. Kumanda pilini değiştirebilir,
 2. Motorunuzu manuel özelliğini kullanarak açma/kapama yapabilirsiniz.

Tamir ve bakım işlemleri, ustalık ve tecrübe isteyen işlemlerdir. Keskinlikle herhangi bir müdahale yapmanızı önermiyoruz! Bu müdahaleler sırasında kendinize zarar verebilir veya oluşan hasarı büyütebilirsiniz.

Axxa otomatik kepenk sistemlerinin müşterilerine sunduğu hizmetleri sıralayacak olursak;

 • Otomatik kepenk tamiri,
 • Otomatik kapı tamiri,
 • Otomatik panjur tamiri,
 • Seksiyonel kapı tamiri,
 • Yana kayar kapı tamiri,
 • Kepenk motoru tamiri,
 • Kepenk kumanda tamiri servislerini sıralayabiliriz.

Otomatik Kepenk Tamiri yaptırırken nelere dikkat etmeliyim?

Birçok sektörde olduğu gibi, Otomatik kepenk tamiri, Otomatik kapı tamiri, Otomatik Panjur tamiri sektöründe de işi bilmeyen, kaçak çalışan, müşterileri mağdur eden ve tek amacı para olan kişiler mevcuttur.

Tüm bunların önüne geçebilmek adına yapabileceğiniz birkaç basit adım ve buna bağlı olarak isteyeceğiniz şeyler vardır;

 1. Vergi Levhası,
 2. İş Ahlakı,
 3. Tecrübe,
 4. Bilgi Birikimine dikkat edebilir ve bunları talep edebilirsiniz.

Kepenk Tamiri İstanbul olarak sizlere profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Ek olarak, Yetki ve Kalite Sertifikalarımız mevcuttur. Mağdur olmamanız açısından sektörde isim yapmış, kaçak çalışmayan, vergisini veren ve dükkanını kurmuş olan firmamızı tercih etmeniz sizlerin güvenliğiniz açısından önemlidir.

Firma olarak, kepenklerin, otomatik kapıların veya Otomatik panjurların öneminin oldukça farkındayız. Kötü niyetli ve amaçları para olan servisler birçok sefer olduğu gibi kumandalarınızı kopyalayıp dükkanınıza zarar verebilir. İçiniz rahat bir şekilde Kepenk Tamiri İstanbul’u arayıp destek talep edebilir ve Güven, Garanti ve Memnuniyet sloganıyla işimizi yaptığımıza şahit olabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Tamir Servisi Ücreti Ne Kadardır?

Otomatik Kepenk Tamir sektöründe servis ücreti birçok değişkene bağlıdır. İlk olarak, sizlerden talep ettiğimiz bu ücret, işlerinde profesyonel ve tam donanımlı ustaların size sağladığı hizmetin bedelidir.

Kepenk Tamiri Servis ücretlerinin hesaplanışında etken rol oynayan birçok madde vardır. Bunlardan birkaçını sıralamak gerekirse;

 • Elemanların aldığı ücret,
 • Yol ve yakıt masrafları,
 • Vergiler,
 • Ekipmanlar,
 • Arka planda çalışan ve emek veren birçok işçinin olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Tüm çalışanların servis ücretlerinden ekmek yediğini unutmamak gerekmektedir.

LÜTFEN SERVİS ÜCRETLERİNDE İNDİRİM VEYA UYGUN FİYAT İSTEMEYİNİZ.

Ucuz ve uygun Otomatik Kepenk Servisleri nasıl bulunur?

Uygun fiyata nasıl otomatik kepenk, otomatik panjur, otomatik kapı, fotoselli kapı, motorlu panjur, otomatik garaj kapısı, otomatik daraba, otomatik bahçe kapısı taktırabilirim sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır.

Öncellikle birçok kepenk firmasından fiyat alabilir ve hepsinin kullanacağı malzeme ve fiyatı açısından bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Fakat, kepenklerinde sorun yaşayan müşterilerimizin birçoğu ucuz ve uygun kepenk taktırdığından dolayı bu problemleri yaşadığını belirtmek isteriz.

Elbette imalatçı en uygun fiyatı vermektedir. Ancak, bu uygun fiyatı verirken;

 1. Malzemelerin kaliteli kullandığından,
 2. Geniş sektör bilgisine sahip olduğundan ve
 3. Vizyon olarak her zaman müşteri memnuniyeti hedefleyen firmaları tercih etmeniz sizler için en iyi ve güvenli yöntem olacaktır.

Kepenk Tamiri İstanbul olarak, satış öncesi ve sonrası, firmamızın ilkeleri doğrultusunda hareket ettiğimizi ve Güven, Garanti ve Memnuniyet sloganıyla hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Bizi 7/24 saat arayabilir destek ve çözüm talep edebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motoru ve Otomatik Kepenk Kumandası bozulur mu?

Otomatik Kapı Motoru ve Ana kartı arıza yapabilir. Her eşyanın kullanım ömrü olduğu gibi bu tip malzemelerinde kullanım ömrü bulunmaktadır. Otomatik Kapı ve Kepenklerin motorlar arızaları şu nedenlerle oluşabilir;

 • Aşınan dişli takımlarından,
 • Otomatik kapılarda bulunan kayış sisteminin bozulmasından,
 • Elektronik parçalarda oluşan kısa devrelerden dolayı arıza yapabilir veya yanabilir.

Bu tip Motor ve Ana kartlar genel olarak tamir edilemez. fakat, bazı parçaların değişmesi mümkündür. Ustalarımız sizler için gerekli tüm tespitleri ve işlemleri yaptıktan sonra çalışır şekilde teslim edeceklerdir.

Otomatik Kapı Ana kartı nedir?

Otomatik Kapı Sistemlerinde Ana Kart, kapının veya kepenklerin fonksiyonlarının çalışmasını sağlayan ve komut veren bir beyin sistemi görmektedir.

Otomatik Kapı Ana kartı Tamir Olur Mu?

Otomatik Kapı Ana kart veya Motorunun tamir olup olmayacağını sadece Yetkili Servis tespit edilebilmektedir. Ustalarımız yerinde yapılabilecek her işlemi yapabilmektedir. Eğer servise götürülmesi gerekirse, sizlere bunu belirtmekteyiz.

Axxa Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri olarak sizlere bu tür durumlarda işlerinde uzman ekipler ile hizmet vermektedir Böylece, yapılabilecek olan tamir veya onarım işlemini kolaylıkla halletmektedir. Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Motorlu Panjur Tamiri, Panjur Tamiri, Elektrikli Panjur Tamiri nasıl yapılır?

Motorlu panjur, elektrikli panjur veya otomatik panjur tamir işlemleri tecrübeli ve profesyonel ustalar tarafından yapılmalıdır. Bu konu hakkında yeterince bilgi ve deneyiminiz yoksa kesinlikle müdahale etmenizi önermiyoruz!

Motorlu panjurlarda oluşabilecek belli arızalar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Askıların kopması,
 • Motorun bozulması,
 • Alıcı aletinin bozulması,
 • Paletlerin sıkışması veya kırılması gibi durumlar sıkça görülebilmektedir.

Elektrikli panjurlar basit bir çalışma sistemine sahip oldukları gibi, hassas bir mekanizmaya da sahiptirler. Bundan dolayı, yapacağınız hatalı bir müdahale veya işlem, sizlere zarar verebilir, ayrıca masrafı büyütebilir.

Buna bağlı olarak, bozulan veya arıza yapan panjurlarınız için Kepenk Tamiri İstanbul’u arayabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verdiğimizi, bu tip problemlerde sizlere çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız.