Blog

15 Aralık 2021

Panjur Motoru Neden Yanar?

Otomatik panjur sistemlerinin en önemli parçalarından birisi motorudur. Makalemizde otomatik panjur motoru neden yanar sorusuna cevap bulabilirsiniz.
3 Aralık 2021

Panjur Nasıl Temizlenir?

Panjur sistemleri dışardan gelen ses, ışık ve rüzgarı engellediği için çok çabuk kirlenmektedir. Kirlenen panjurlar nasıl temizlenir?
3 Aralık 2021

Panjur Makarası Nasıl Değiştirilir

Günümüzde güneş ve sese karşı kullanılan panjurlar arızalar verebilmektedir. Panjur makarası arızası bunlardan biridir. Panjur makarası nasıl değiştirilir?
3 Temmuz 2021

Kepenk Yayı Nasıl Kurulur?

Otomatik kepenk yayları sık kullanımdan dolayı kırılabilir. Kepenk yayları birçok farklı yöntem kullanılarak kurulabilir. Bu yöntemleri makalede bulabilirsiniz.
23 Mayıs 2021

Otomatik Panjur Boşa Dönüyor

Kullanım esnasında otomatik panjurlarınız çalışmıyorsa veya çalışıyor boşa dönüyorsa, bunun nedeni motor arızası veya çelik askı problemi olabilir.
20 Mayıs 2021

Kepenk Güç Kaynağı Ses Çıkarıyor

Kepenk güç kaynağı ses çıkarıyor ve sürekli ötüyorsa, cihaz da bir arıza veya bozulma olabilir. Bu tip durumlarda yapabileceklerinizi bu makalede bulabilirsiniz.
14 Mayıs 2021

Panjur İpi Nasıl Değiştirilir?

Manuel şekilde kullanılan panjur sistemleri, mekanizmayı çalıştıran panjur ipi sayesinde çalışmaktadır. Bozulma veya kopmalarda panjur ipi nasıl değiştirilir?
10 Mayıs 2021

Otomatik Kepenk Güvenli Mi?

Teknolojinin gelişmesi ile otomatik kepenk kullanımı artamaya başladı. Otomatik kepenk kullanmak güvenli mi sorunun cevabını bu makalede bulabilirsiniz.
8 Mayıs 2021

Otomatik Kepenk Arızası Nasıl Tamir Edilir?

Kepenkler birçok nedenden dolayı arıza verebilmektedir. Otomatik kepenk arıza verirse nasıl tamir edilir? Ne yapmam gerekir?
Call Now Button