iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

0541 746 7653

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!
iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!

Kollu Bariyer Servisi

Kollu Bariyer Tamiri

Kollu bariyer tamiri, hızlı ve garantili servis, 7/24 otomatik bariyer servisi hizmetlerini sizlere profesyonel olarak sağlamaktadır.

Otomatik bariyer sistemleri, günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlanmış ve tamir, bakım ve onarım hizmetlerine duyulan ihtiyaç artmıştır.

Apartman, garaj, iş yeri ve dükkan girişleri gibi alanlarda kullanmakta olduğunuz otomatik bariyer sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ustalarımız ile sizlere kollu bariyer servis hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Firmamız, İstanbul’un her bölgesine ve semtine mobil araçlarıyla 7/24 hizmet vermektedir.

Karşılaşabileceğiniz otomatik kepenk arızalarından bazıları şunlardır;

  1. Motor arızası,
  2. Alıcı kartı bozulması,
  3. Bariyer aksesuarlarında kırılmalar olarak sıralayabiliriz.

Profesyonel ekiplerimiz otomatik kollu bariyer sistemlerinde oluşan arızayı yerinde tespit ettikten sonra arızaya yönelik onarım işlemini hızlı, garantili ve en uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Sık Karşılaşılan Kollu Bariyer Arızaları

Kepenk sistemlerinde birçok farklı nedenden dolayı arıza oluşabilmektedir. Bu arızaların nedenlerini sıralayacak olursak;

  • Yetersiz ve düzensiz bakım,
  • Kullanıcı hatalarından kaynaklı bozulmalar,
  • Elektrik hatlarında oluşabilecek ters akım,
  • Elektronik cihazlarda oluşan kısa devreler,
  • Mekanizmada bozulmalar veya kırılmalar olarak sıralanabilir.
Kollu Bariyer Tamiri

Otomatik bariyer sisteminiz çalışma esnasında fazla ses çıkarıyor, yamuk çalışıyor veya hiç çalışmıyorsa servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

Bu tip problemler ile karşılaşmanız durumunda otomatik bariyer tamir firması olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Axxa otomatik kapı sistemleri 1991‘den bu yana otomatik kapı bakım, onarım ve montaj işlemleri gibi birçok servis hizmetini müşterilerine garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Garaj girişi veya dükkân kapınızda bulunan otomatik kepenklerin açılmaması durumunda firmamızdan acil bariyer servisi talep edebilirsiniz.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Hizmetlerimiz

page