Panjur Fiyatları Nedir?

Manuel Panjur Fiyatları, İpli Panjur Fiyatları

Axxa panjur sistemleri, kaliteli işçilik ve garantili malzeme. M2 cinsinden panjur fiyatları 7/24 kurumsal hizmet.

Yarım asırdan bu yana sahip olduğumuz marka değerimiz ve sektör tecrübemizle çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

İstanbul ve yakın çevresine panjur satışı, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Panjur fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Axxa panjur ve kepenk sistemleri 1970’lerden buyana hizmet verdiği sektörde, Güven, Garanti ve Memnuniyet sloganıyla çalışmaktadır.

Geçmişten bu yana bünyemizde oluşturduğumuz, profesyonel ustalar ve kaliteli malzemeler ile panjur imalat hizmeti sağlamaktayız.

Panjur Fiyatları 2024

  • 100×150 Panjur : 4800₺ + KDV
  • 100×200 Panjur : 5100₺ + KDV
  • 150×150 Panjur : 5100₺ + KDV
  • 150×250 Panjur : 5700₺ + KDV
  • 250×150 Panjur : 6700₺ + KDV

Günlük kur fiyatı ile hesaplanma yapılmaktadır!

Firmamız, özel ölçülerde panjur ve kepenk sistemlerinin de üretimini sağlamaktadır.

Müşterilerimiz ile gerekli tüm işlemleri hallediyor ve kısa süre içerisinde üretim-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eski Tip Panjur Fiyatları, İpli Panjur Fiyatları

Yeni yaptırmak istediğiniz panjurlarınız için İstanbul panjur firması olarak sizlere en yakın servis ekibini yönlendirerek kısa süre içerisinde montaj, tamir ve servis hizmeti sağlıyoruz.

Axxa otomatik kepenk ve panjur sistemleri 1991‘den bu yana kepenk bakım, onarım ve montaj işlemleri gibi birçok servis hizmetini müşterilerine garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Garaj girişi, pencere, ofis camı, dükkân kapınızda bulunan otomatik kepenk ve panjur açılmaması durumunda firmamızdan acil kepenk servisi olarak kepenk tamir ustası talep edebilirsiniz.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

Sağladığımız Servis Hizmetleri

page