Otomatik Kepenk Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Axxa Otomatik Kepenk, otomatik kepenk sistemlerinin satışı, imalatı ve montajını müşterilerine en uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sağlamaktadır.

Tüm İstanbul’a ve yakın çevresine profesyonel ustalarımız ile otomatik kepenk satışı, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sağlıyoruz.

Otomatik panjur sistemleri güneş, ses ve dışardan sizleri rahatsız edebilecek birçok etkene karşı tercih edilmektedir.  Otomatik kepenk fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar ile güven içerisinde montaj yaptırabilirsiniz.

Axxa otomatik panjur ve kepenk sistemleri 1991’den buyana hizmet verdiği otomatik kepenk ve panjur sistemleri sektöründe, Güven, Garanti ve Memnuniyet sloganıyla çalışmaktadır. 

Özel ölçüler ve detaylı teklifler için iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Fiyatları 2024

Otomatik Kepenk Fiyatları

Talep ettiğiniz otomatik kepenk sistemlerinin ölçüleri mevcut ise, aşağıdaki fiyatları örnek olarak alabilirsiniz;

 • 200×300 Otomatik Kepenk : 15.000 TL + KDV
 • 200×350 Otomatik Kepenk : 15.500 TL + KDV
 • 300×300 Otomatik Kepenk : 16.000 TL + KDV
 • 300×350 Otomatik Kepenk : 17.000 TL + KDV
 • 300×400 Otomatik Kepenk : 18.500 TL + KDV
 • 400×300 Otomatik Kepenk : 18.500 TL + KDV
 • 400×350 Otomatik Kepenk : 18.750 TL + KDV
 • 400×400 Otomatik Kepenk : 19.500 TL + KDV
 • 500×300 Otomatik Kepenk : 21.500 TL + KDV
 • 500×350 Otomatik Kepenk : 21.750 TL + KDV
 • 500×400 Otomatik Kepenk : 23.500 TL + KDV
M2 ölçüleri örnek amaçlıdır; fiyatlar, montaj ve diğer hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Belirtilen fiyatlar, istenilen özelliklere, montaj yeri ve adet sayısına göre değişiklik gösterebilir. Kepenk Motor ve Kumanda Sistemi fiyatlara dahildir!

Firmamız, özel ölçülerde kepenk ve endüstriyel garaj sistemlerinin de üretimini sağlamaktadır. Yazılı olmayan ölçüler için lütfen fiyat bilgisi isteyiniz!

Müşterilerimiz ile gerekli tüm evrak işlemlerini hallettikten sonra kısa süre içerisinde üretim-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Otomatik Galvaniz Kepenk

Sektörde hizmet veren birçok kepenk firması bulunmaktadır. En güvenilir, en kaliteli ve en uygun fiyat sağlayan servisi nasıl bulabilirsiniz?

Müşteriler hem uygun fiyat, hem de kaliteli malzeme satın almak istemektedirler. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa, sorun yaşama oranı o kadar azalmaktadır.

Peki bu durumda nelere dikkat etmelisiniz? Kepenk yaptırmaya karar verirken mutlaka dikkat etmeniz gereken maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Firmanın geçmişi,
 • İş ahlakı,
 • Tecrübesi,
 • Sektör bilgisi ve iletişim becerileri önemli rol oynamaktadır.

Tüm bu şartları sağlayan bir firma bulduktan sonra satın alacağınız otomatik kepenk sisteminin kalitesini nasıl anlayabilirsiniz?

Herhangi bir kepenk firmasından otomatik kepenk satın almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta olduğunu bilmeniz gerekir;

 1. Kullandıkları kepenk motorunun markası,
 2. Kullanılan malzeme kalitesi (inceliği ve kalınlığı),
 3. Ürünlerin garanti sürelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.
Özelliklerine Göre Otomatik Kepenk Çeşitleri:

Kullanılan malzemelere göre kepenk sistemleri birbirlerinden ayrılmaktadır. Kullanım alanı ve amacına göre hangisini seçeceğinizi bilmek sizler için iyi olacaktır.

 • Demir kepenk
 • Alüminyum kepenk
 • Perfore kepenk
 • Şeffaf kepenk
 • Galvaniz kepenk
Otomatik Çelik Kepenk
Alüminyum kepenk mi yoksa Galvaniz(çelik) kepenk mi tercih etmeliyim?

Kepenk kullanımının artması, sektör içerisinde kullanılan malzemelerde de farklılık yaratmıştır. İlk olarak alüminyum olarak üretilmeye başlayan otomatik kepenkler günümüzde çelik olarak da yapılabilmektedir.

Garaj kapısı gibi alanlarda tercih edilmesi gereken sistem kesinlikle alüminyum malzeme olmalıdır çünkü malzeme kalitesinden kaynaklı olarak sessiz ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Dükkan gibi alanlarda iki sistemde tercih edilebilir yine de estetik açıdan güzel ve uzun ömürlü bir kullanım istiyorsanız yine alüminyum kepenk tercih edilmelidir.

Hangisi daha kaliteli, Çelik mi? Alüminyum mu?

Bu soruya birçok farklı cevap verecek firma bulunmaktadır. Bu sorunun cevabı kullanım alanı ve amacına göre değişebilmektedir. Fakat, alüminyum malzemesinin kalitesi her zaman birinci sınıf olarak geçmektedir!

Tüm kepenk sistemleri işçilik ve malzeme kalitesiyle orantılı derecede güven sağlamaktadır. Ne istediğinizi ve karşı tarafa bunu anlatmak ihtiyaçlarınızı karşılamada size yardımcı olacaktır.

Bilinçli bir kullanıcı olduktan sonra geriye kalan kısım ortaya konulan işçiliğin ve malzemenin kalitesi olarak ortaya çıkmaktadır.

Firmamız aktif olarak İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Bursa, Balıkesir, İzmir ve Manisa illerine servis ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Diğer Ürünlerimizi İnceleyin!

5/5 - (2 votes)