Otomatik Kepenk Fiyatları 2023

Axxa otomatik kepenk sistemleri, kaliteli işçilik ve garantili malzeme. M2 cinsinden otomatik kepenk fiyatları 7/24 kurumsal hizmet.

1970’den buyana sahip olduğumuz marka değerimiz ve sektör tecrübemizle çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışabilen tüm otomatik kapı ve pencere sistemlerine tamir, onarım, bakım ve montaj işlemlerini piyasada kullanılmakta olan en kaliteli malzemeler ile sağlayan Axxa otomatik kepenk, müşterilerine yeniliği güven içerisinde ulaştırmaya devam ediyor!

İstanbul ve yakın çevresine otomatik kepenk satışı, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Otomatik kepenk fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Axxa otomatik kapı ve kepenk sistemleri 1970’lerden buyana hizmet verdiği otomatik kepenk sektöründe, Güven, Garanti ve Memnuniyet sloganıyla çalışmaktadır.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Yaptırmak istediğiniz otomatik kepenk sisteminin ölçüleri mevcut ise aşağıdaki ölçü fiyatlarını dikkate alabilirsiniz:

 • 200×300 Otomatik Kepenk : 15.000 TL + KDV
 • 200×350 Otomatik Kepenk : 15.500 TL + KDV
 • 300×300 Otomatik Kepenk : 16.000 TL + KDV
 • 300×350 Otomatik Kepenk : 17.000 TL + KDV
 • 300×400 Otomatik Kepenk : 18.500 TL + KDV
 • 400×300 Otomatik Kepenk : 18.500 TL + KDV
 • 400×350 Otomatik Kepenk : 18.750 TL + KDV
 • 400×400 Otomatik Kepenk : 19.500 TL + KDV
 • 500×300 Otomatik Kepenk : 21.500 TL + KDV
 • 500×350 Otomatik Kepenk : 21.750 TL + KDV
 • 500×400 Otomatik Kepenk : 23.500 TL + KDV
Yazılan M2’ler örnek olarak verilmiştir. Fiyatlar montaj ve benzeri durumlar eklenince değişebilir.
Otomatik Kepenk Fiyatları

Fiyatlar istenilen özellikler, montaj ve adet sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. Verilen fiyatlara Motor ve Kumanda Sistemi dahildir!

Firmamız, özel ölçülerde kepenk ve endüstriyel garaj sistemlerinin de üretimini sağlamaktadır. Yazılı olmayan ölçüler için lütfen fiyat bilgisi isteyiniz!

Müşterilerimiz ile gerekli tüm evrak işlemlerini hallettikten sonra kısa süre içerisinde üretim-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Otomatik Galvaniz Kepenk

Sektörde hizmet veren birçok kepenk firması bulunmaktadır. En güvenilir, en kaliteli ve en uygun fiyat sağlayan servisi nasıl bulabilirsiniz?

Müşteriler hem uygun fiyat, hem de kaliteli malzeme satın almak istemektedirler. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa, sorun yaşama oranı o kadar azalmaktadır.

Peki bu durumda nelere dikkat etmelisiniz? Kepenk yaptırmaya karar verirken mutlaka dikkat etmeniz gereken maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Firmanın geçmişi,
 • İş ahlakı,
 • Tecrübesi,
 • Sektör bilgisi ve iletişim becerileri önemli rol oynamaktadır.

Tüm bu şartları sağlayan bir firma bulduktan sonra satın alacağınız otomatik kepenk sisteminin kalitesini nasıl anlayabilirsiniz?

Herhangi bir kepenk firmasından otomatik kepenk satın almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta olduğunu bilmeniz gerekir;

 1. Kullandıkları kepenk motorunun markası,
 2. Kullanılan malzeme kalitesi (inceliği ve kalınlığı),
 3. Ürünlerin garanti sürelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.
Özelliklerine Göre Otomatik Kepenk Çeşitleri:

Kullanılan malzemelere göre kepenk sistemleri birbirlerinden ayrılmaktadır. Kullanım alanı ve amacına göre hangisini seçeceğinizi bilmek sizler için iyi olacaktır.

 • Demir kepenk
 • Alüminyum kepenk
 • Perfore kepenk
 • Şeffaf kepenk
 • Galvaniz kepenk
Otomatik Çelik Kepenk
Alüminyum kepenk mi yoksa Galvaniz(çelik) kepenk mi tercih etmeliyim?

Kepenk kullanımının artması, sektör içerisinde kullanılan malzemelerde de farklılık yaratmıştır. İlk olarak alüminyum olarak üretilmeye başlayan otomatik kepenkler günümüzde çelik olarak da yapılabilmektedir.

Garaj kapısı gibi alanlarda tercih edilmesi gereken sistem kesinlikle alüminyum malzeme olmalıdır çünkü malzeme kalitesinden kaynaklı olarak sessiz ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Dükkan gibi alanlarda iki sistemde tercih edilebilir yine de estetik açıdan güzel ve uzun ömürlü bir kullanım istiyorsanız yine alüminyum kepenk tercih edilmelidir.

Hangisi daha kaliteli, Çelik mi? Alüminyum mu?

Bu soruya birçok farklı cevap verecek firma bulunmaktadır. Bu sorunun cevabı kullanım alanı ve amacına göre değişebilmektedir. Fakat, alüminyum malzemesinin kalitesi her zaman birinci sınıf olarak geçmektedir!

Tüm kepenk sistemleri işçilik ve malzeme kalitesiyle orantılı derecede güven sağlamaktadır. Ne istediğinizi ve karşı tarafa bunu anlatmak ihtiyaçlarınızı karşılamada size yardımcı olacaktır.

Bilinçli bir kullanıcı olduktan sonra geriye kalan kısım ortaya konulan işçiliğin ve malzemenin kalitesi olarak ortaya çıkmaktadır.

Firmamız aktif olarak İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Bursa, Balıkesir, İzmir ve Manisa illerine servis ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Diğer Ürünlerimizi İnceleyin!