Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Firmamız, piyasada kullanılmakta olan her marka otomatik kepenk güç kaynağı satışını ve montajını gün içinde garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Kepenk Güç Kaynağı, Kepenklerde ve Otomatik Kapılarda elektriğin olmaması durumunda kullanılan tüm elektronik aletlerin çalışmasını sağlar.

Kepenk UPS, içinde bulunan aküler sayesinde otomatik kapı ve otomatik kepenklerde Açma/Kapama yapmanıza yardımcı olur. Özellikle, elektrik kesintisinin sık sık yaşandığı bölgelerde, dükkan sahiplerinin çoğu kepenk güç kaynağı kullanmaktadır.

Kepenk Güç Kaynağı Kaç Gün Çalışır?

Kepenk Güç Kaynakları, kepenklerin büyüklüğüne göre güç ve voltajları değişmektedir. Güç kaynakları ortalama 6 gün açma/kapama yapabilir.

Eğer standart ölçülerde kepenklere sahipseniz, 1000 Wat Kepenk Güç Kaynağı ile 6 gün boyunca kepenklerinizi açıp kapayabilirsiniz. Güç kaynaklarının kalitesine göre açma/kapama süresi değişim gösterebilmektir.

Satışını garantili olarak yaptığımız güç kaynakları;

  • 1000 Wat + 2 kumanda
  • 1500 Wat + 2 kumanda
  • 1700 Wat + 2 kumanda

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamız kullandığı ve satışa sunduğu bütün Güç Kaynaklarını 2 Yıl garantili olarak montajını sağlamaktadır.

Bu konu hakkında bizi arayabilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, Kepenk Güç Kaynağı Fiyatları konusunda firmamızdan bilgi veya teknik destek isteyebilirsiniz.