iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

0541 746 7653

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!
iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!

Pergola Tente Tamiri

Pergole Tente Tamiri, Pergole Tente Servisi

Pergola tente tamiri, hızlı ve güvenilir servis imkânıyla 7/24 hizmetinizde. Firmamız, uzman ustalar ile Pergola tente servisi sağlamaktadır.

1991’den bu yana bünyemizde oluşturduğumuz, profesyonel ustalar ve kaliteli malzemeler ile Otomatik tente tamir hizmeti sağlamaktayız.

Otomatik tente sistemleri günlük hayatın birçok alanında çok sık kullanılmakta ve bu nedenle kepenk bakım, onarım ve servis gereksinimleri ortaya çıkmaktadır.

Karşılaşabileceğiniz otomatik tente arızalarından bazıları şunlardır;

  1. Motor arızası,
  2. Alıcı kartı bozulması,
  3. Tente aksesuarlarında kırılmalar,
  4. Branda Kısmında yırtılmalar ve kopmalar olarak sıralayabiliriz.

Profesyonel ekiplerimiz otomatik tentelerde oluşan arızayı yerinde tespit ettikten sonra arızaya yönelik onarım işlemini hızlı, garantili ve en uygun fiyatlar ile sizlere sağlamaktadır.

Sık Karşılaşılan Pergola Tente Arızaları Nelerdir?

Elektrikli tente sistemlerinde birçok farklı nedenden dolayı arıza oluşabilmektedir. Bu arızaların nedenlerini sıralayacak olursak;

  • Yetersiz ve düzensiz bakım,
  • Kullanıcı hatalarından kaynaklı bozulmalar,
  • Elektrik hatlarında oluşabilecek ters akım,
  • Elektronik cihazlarda oluşan kısa devreler,
  • Mekanizmada bozulmalar veya kırılmalar olarak sıralanabilir.
Pergole Tente Tamiri, Pergole Tente Servisi

Tente sisteminiz çalışma esnasında fazla ses çıkarıyor, yamuk çalışıyor veya hiç çalışmıyorsa servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

Bu tip problemler ile karşılaşmanız durumunda Pergola tente tamirci firması olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Axxa otomatik kepenk ve kapı sistemleri 1991‘den bu yana kepenk bakım, onarım ve montaj işlemleri gibi birçok servis hizmetini müşterilerine garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kış bahçesi, balkon çatısı veya dükkânınızda bulunan otomatik tentelerin açılmaması durumunda firmamızdan acil tente servisi talep edebilirsiniz.

Pergola tente tamircisi tüm İstanbul çevresine hizmet vermekte olan en yakın servis ekiplerini sizlere hızlıca ulaştırmakta, uygun fiyatlar ile kepenk bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

Pergola Tente Servisi

5/5 - (2 votes)