Kepenk Bakımı Nasıl Yapılır?

Otomatik Kepenk bakımı

Kepenk Bakımı Nasıl Yapılır?

Kepenk bakımı nasıl yapılır? Kepenk bakımı yaptırmak oldukça önemlidir. Kullanıcıların periyodik bir takvimle bakım ve onarım yaptırması gerekmektedir.

Kepenk bakımı için yapabilecekleriniz;

  1. Kepenklerinizi düzenli aralıklarla fırça + su yardımı ile yıkayabilirsiniz. (Yıkadıktan sonra kurumadan çalıştırmayınız!)
  2. Islak bez ve pas sökücü (WD-40) ile palet ve kanallarını temizleyerek rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kepenk Bakımı ve Onarımı Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır?

Kepenkler otomasyon sistemleri içerdiği için özellikle soğuk kış ve sıcak yaz aylarında sıklıkla arıza verebilmektedir.

Firmamız, otomatik kepenk ve panjurlarda bakım aralıklarının 3 ay ara ile yaptırılmasını ve herhangi bir arıza olduğunu düşündüğünüzde gerekli olduğunu belirtmektedir.

1991’den bu yana sektörde kazandığımız tecrübe ve kurumsal yapımız ile sizlerle bakım anlaşmaları yaparak otomatik kepenklerinizi tamir ediyoruz.

Arıza ve problem yaşamamak için ne yapmanız gerekir?

Kepenk ve panjurlarınızın kullanım ömrünü uzatmak için mevsim geçişlerinde yetkili servislerden bakım ve onarım talep edebilirsiniz.

Bu sayede, kepenklerinizin eskimiş veya arıza verebilecek olan parçalarını önceden değiştirebilir ve sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu sistemler için rutin olarak yapılan bakımlar, karşınıza aniden veya zamansız çıkabilecek sorun ve arızaların önlemini almanızı sağlayacaktır. Bu şekilde kepenklerinizi uzun ömürlü ve masrafsız şekilde kullanabilirsiniz.

Kepenkler basit bir montaja sahiptir. Fakat, verdiği arıza ve problemler sadece uzman ustalar ve yetkili servisler tarafından anlaşılıp tamir edilebilecek türdendir.

Firmamız, en kaliteli malzemeler ve profesyonel ustalar ile müşterilerine kepenk arıza onarım ve bakım servis hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız 1991’den bu yana müşterilerine 7/24 elektrikli kepenk tamir servisi sağlamaktadır.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz ve 7/24 teknik destek alabilirsiniz.