iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0
0530 554 8008
Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!
iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!

Tarabya Kepenk Tamiri

Tarabya Otomatik Kepenk Tamircisi

Tarabya kepenk tamiri, uygun fiyat ve kaliteli hizmetle 7/24 kepenk servisi ve otomatik kepenk tamiri servis hizmetlerini profesyonel olarak sağlamaktadır.

1991’den bu yana bünyemizde oluşturduğumuz, profesyonel ustalar ve kaliteli malzemeler ile otomatik kepenk tamiri hizmeti sağlamaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri sağladığı estetik görünüm, üst düzey güvenlik ve uzun kullanım imkânı sayesinde oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır.

Kepenk firmaları müşteri memnuniyetini ve satış sonrası servis hizmetini sağlayabilmek adına kepenk tamir ekiplerini oluşturmuşlardır.

En sık karşılaşabileceğiniz otomatik kepenk arızalarından bazıları şunlardır;

  1. Motor arızası,
  2. Alıcı kartı bozulması,
  3. Kepenk aksesuarlarında kırılmalar olarak sıralayabiliriz.

Profesyonel ekiplerimiz otomatik kepenklerde oluşan arızayı yerinde tespit ettikten sonra arızaya yönelik onarım işlemini hızlı, garantili ve en uygun fiyatlar ile sizlere sağlamaktadır.

Sık Karşılaşılan Otomatik Kepenk Arızaları

Kepenk sistemlerinde birçok farklı nedenden dolayı arıza oluşabilmektedir. Bu arızaların nedenlerini sıralayacak olursak;

  • Yetersiz ve düzensiz bakım,
  • Kullanıcı hatalarından kaynaklı bozulmalar,
  • Elektrik hatlarında oluşabilecek ters akım,
  • Elektronik cihazlarda oluşan kısa devreler,
  • Mekanizmada bozulmalar veya kırılmalar olarak sıralanabilir.
Tarabya Otomatik Kepenk Tamiri

Yukarıda saydığımız sorunlar haricinde kepenk sisteminiz çalışma esnasında fazla ses çıkarıyor, yamuk çalışıyor veya hiç çalışmıyorsa servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu tip problemler ile karşılaşmanız durumunda Tarabya kepenk firması olarak sizlere en yakın servis ekibini yönlendirerek kısa süre içerisinde arızaları gideriyoruz.

Axxa otomatik kepenk sistemleri 1991‘den bu yana kepenk bakım, onarım ve montaj işlemleri gibi birçok servis hizmetini müşterilerine garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Garaj girişi veya dükkân kapınızda bulunan otomatik kepenklerin açılmaması durumunda firmamızdan acil kepenk servisi olarak kepenk tamir ustası talep edebilirsiniz.

Tarabya kepenk tamircisi tüm İstanbul çevresine hizmet vermekte olan en yakın servis ekiplerini sizlere hızlıca ulaştırmakta, uygun fiyatlar ile kepenk bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

Tarabya Kepenk Servisi