iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

0541 746 7653

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!
iletisim-pu33ji9a28rc9bqp1jyixlevr2j2z65bd41cbr9px0

Tıkla Ara | 7/24 Acil Servis Talep Et!

Kepenk Kumanda Tamiri

Kepenk Kumanda Çoğaltma, Kepenk Kumanda Tanıtma

Otomatik kepenk kumanda tamiri, alıcı ve beyin tamiri, kopyalama ve tanıtma işlemleri firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Kepenk alıcılarının özelliklerine göre sistemini değiştirebilir veya hafızayı sıfırlayabiliriz. Firmamız tüm bu işleri Güvenli ve Garantili şekilde yapıp yerinde teslim etmektedir.

Kepenk kumandası çalışmıyor? Kepenk kumandasının çalışmamasının 3 nedeni olabilir.

  1. İlk olarak, kumanda pili zayıflamış veya bitmiş olabilir.
  2. İkinci olarak, kumanda da elektronik bir arıza meydana gelmiş olabilir.
  3. Üçüncü ve son ihtimal olarak Kepenk Alıcı aletinin bozulduğunu ve bundan kaynaklı işlem yapmadığını söylemek mümkündür.

Otomatik Kepenk kumandalarının kalitesine göre çekim gücü farklılık gösterebilmektedir.

Tüm otomatik kepenk markalarına ait kumandalar elimizde mevcuttur. Firmamızın kullandığı kumandalar ve alıcı kartlarının ISO, TSE kalite belgelerine sahip olduğunu ve 2 Yıl Garantili olarak satışa sunulduğunu belirtmek isteriz.

Axxa otomatik kepenk sistemleri 1991‘den bu yana kepenk bakım, onarım ve montaj işlemleri gibi birçok servis hizmetini müşterilerine garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Garaj girişi veya dükkân kapınızda bulunan otomatik kepenklerin açılmaması durumunda firmamızdan acil kepenk servisi olarak kepenk tamir ustası talep edebilirsiniz.

İstanbul kepenk tamircisi tüm İstanbul çevresine hizmet vermekte olan en yakın servis ekiplerini sizlere hızlıca ulaştırmakta, uygun fiyatlar ile kepenk bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

Kepenk Kumanda Tanıtma, Kepenk Kumanda Çoğaltma

İlginizi Çekebilecek Hizmetlerimiz

page