Kavacık Panjur Tamiri

Kavacık Panjur Tamiri

Kavacık panjur tamiri, Hızlı ve Garantili Servis, 7/24 panjur servisi, otomatik kepenk tamiri, otomatik panjur tamiri hizmetlerini sizlere sağlamaktadır.

Günümüzde özellikle pencere parmaklıkları yerine tercih edilen panjur sistemi, kullanıcıların birden çok ihtiyacını aynı anda çözen bir sistemdir. Örnek olarak, ısı, ses ve ışığın içeriye girmesini engeller. Bununla birlikte, güvenlik ihtiyacı için estetik bir çözüm sunmaktadır. Ev ve ofis içerisinde kumanda veya buton ile kullanıldığı için her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği kolaylık sağlamaktadır.

Firmamızın panjur sistemleri ile alakalı verdiği hizmetleri; manuel panjur, gizli panjur, monoblok panjur, panjur motoru ve panjur kumandası olarak sıralayabiliriz. Axxa Panjur ve Otomatik Kepenk Sistemleri olarak 1991’den buyana sizlere güvenilir ve profesyonel olarak Panjur Tamir hizmeti sağlamaktayız.

Kavacık ve çevresindeki tüm ev, iş yeri ve ofislere 7/24 tamirat, bakım ve imalat hizmeti sağlamaktayız. Panjur sistemleri ile alakalı herhangi bir soru veya problemde firmamızdan teknik destek isteyebilirsiniz.