Ayazağa Kepenk Tamiri

Ayazağa Otomatik Kepenk Tamiri Servisi
Ayazağa Otomatik Kepenk Tamiri Servisi

Ayazağa Kepenk Tamiri

Ayazağa kepenk tamiri, hızlı ve garantili servis imkânıyla 7/24 hizmetinizde. Uzman ustalar ile otomatik kepenk tamir servisi sağlamaktayız.

1991’den bu yana bünyemizde oluşturduğumuz, profesyonel ustalar ve kaliteli malzemeler ile kepenk tamiri hizmeti sağlamaktayız.

Otomatik kepenkler birçok farklı şekilde arıza verebilmektedir ve bu arızalar genellikle otomatik kepenk motoru ve kepenk sıkışmasından kaynaklanmaktadır.

Oluşan otomatik kepenk arızası uzman ekiplerimiz tarafından hızlıca tespit edilmektedir. Ayrıca, arızaya yönelik onarım işlemini hızlı, garantili ve profesyonel bir şekilde tamamlıyor ve sizler için en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Karşılaşabileceğiniz otomatik kepenk arızalarından bazıları;

Motor arızası,
Alıcı kartı bozulması,
Kepenk aksesuarlarında kırılmalar olarak sıralayabiliriz.

Bu tip problemler ile karşılaşmanız durumunda Ayazağa kepenk tamircisi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız, ev, iş yeri veya garaj kapıları gibi alanlarda kullanmakta olduğunuz otomatik kepenkler için kurumsal servislerimiz ile bakım ve onarım hizmeti ulaştırmaktadır.

Ayazağa kepenk tamircisi olarak, en yakın servis ekipleri ile ev, iş yeri veya garajlara 7/24 kepenk bakım, tamir ve imalat hizmeti sağlamaktayız.

Bizlere, iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir ve 7/24 teknik destek talep edebilirsiniz.

Call Now Button