Kepenk kumanda Tamiri – Servisi

Kepenk kumanda Tamiri, Servisi

Otomatik Kepenk kumanda tamiri, kepenk kumanda değişimi, kepenk alıcı kartı, kapı kumandası tamiri, çoğaltma, kopyalama veya tanıtma işlemleri firmamız tarafından profesyonelce ve uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Tüm otomatik kepenk kumanda markalarına ait kumandalar elimizde mevcuttur.

Kepenk kumandaları arızalandığında, kaybolduğunda veya çalındığından bunu problem etmenize gerek kalmadan bizden teknik destek talep edebilir ve servis çağırabilirsiniz. Kepenk Alıcılarının özelliklerine göre sistemi değiştirebilir veya hafızayı sıfırlayabiliriz. Firmamız tüm bu işleri Güven ve Garantili şekilde yapıp yerinde teslim etmektedir.

Kepenk kumandası çalışmıyor? Kepenk kumandasının çalışmamasının 3 nedeni olabilir. İlk olarak, kumanda pili zayıflamış veya bitmiş olabilir. İkinci olarak, kumanda da elektronik bir arıza meydana gelmiş olabilir. Üçüncü ve son ihtimal olarak Kepenk Alıcı aletinin bozulduğunu ve bundan kaynaklı işlem yapmadığını söylemek mümkündür.

Otomatik Kepenk kumandalarının kalitesine göre çekim gücü farklılık gösterebilmektedir. Firmamızın kullandığı kumandalar ve alıcı kartlarının ISO, TSE kalite belgelerine ve 2 Yıl Garantili olarak satışa çıktığını belirtmek isteriz.